Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızdahelebigez-hakkimizda


helebigez.com ; e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere , Gazi Information Teknoloji San. ve Tic. A.Ş. tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Aslında sektördeki deneyimi 2004 yılına dayanan kuruluş, e-ticaret sektörüne de giriş yaparak teknoloji ve inovasyon konusundaki bilgi birikimini, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmeyi hedeflemektedir. 

helebigez.com; dinamik ve üretken ekibiyle müşterilerine e-ticaretin tüm kolaylıklarını sağlamak adına her geçen gün kendini geliştiriyor. 

helebigez.com; kamera sistemlerinden turnike sistemlerine, network ekipmanlarından Türkiye’nin her bölgesinde ihtiyaç duyulacak güvenlik sistemlerine kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden yüzlerce ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. helebigez.com, müşterilerine güven ve kolaylık sağlayan bir platform olma odaklı yaklaşım izlemektedir.
 
Siz de alışverişlerinizi tek bir tık uzağınızdan kolaylıkla yapabileceğiniz bu platformda özgürce seçimlerinizi yapıp güvenle satın alabilirsiniz.
 

Helebigez' in aradığınız herşeyi burada bulacaksınız!! yes

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.